Peter Pan

Het Dansatelier Roosendaal
za 21 jun 25
za 21 jun 25

In deze betoverende dansvoorstelling brengen de leerlingen van Het Dansatelier het tijdloze verhaal van Peter Pan tot leven.

Met sprankelende choreografieën nemen zij u mee naar de magische wereld van Nooitgedachtland, waar avonturen, humor en ontroerende momenten elkaar afwisselen. Laat u verrassen door onze unieke vertolking van dit geliefde verhaal en beleef een voorstelling vol dans, fantasie en magie. Een voorstelling voor jong en oud die u niet wilt missen!

Onze jonge leerlingen dansen maar in één voorstelling. Deze groepen zijn ingedeeld in Cast A (dansen in de middagvoorstelling) en Cast B (dansen in de avondvoorstelling). Zie voor de indeling het onderstaande schema. Alle andere groepen dansen in beide voorstellingen.

CAST A – voorstelling 13.00 uur CAST B – voorstelling 18.30 uur  
Peuters zaterdag -- Krokodillen
Kleuters 1 zaterdag Kleuters 2 zaterdag Slangen
Kleuters vrijdag ADV1 zaterdag Elfjes
ADV 1/2 woensdag ADV2 zaterdag Vogels